Billedet på sidehoved
Billedet på sidehoved
Billedet på sidehoved
Billedet på sidehoved
Billedet på sidehoved

____________________________________________________________________________________________________________________________

Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 22
fredag, 01-06-2018
- FP9 Mundtlige prøver starter, slutter 27. juni 9A, 9B
- GUL UGE *ON, 0N, 0O, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
Uge 23
mandag, 04-06-2018
- BLÅ UGE *ON, 0N, 0O, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
- FP9 engelsk 9.b 9B BG
tirsdag, 05-06-2018
- BLÅ UGE *ON, 0N, 0O, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
- Grundlovsdag
08:30-09:00 Kontormøde (kontorets mødelokale) BBJ, BK, KU, MN
onsdag, 06-06-2018
- BLÅ UGE *ON, 0N, 0O, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
torsdag, 07-06-2018
- BLÅ UGE *ON, 0N, 0O, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
- FP9 naturfag 9.b 9B AB, JH, JJ
fredag, 08-06-2018
- BLÅ UGE *ON, 0N, 0O, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
- FP9 naturfag 9.a 9A FK
Uge 24
mandag, 11-06-2018
- GUL UGE *ON, 0N, 0O, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
tirsdag, 12-06-2018
- GUL UGE *ON, 0N, 0O, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
- FP9 dansk 9.a 9A LT
08:00-08:15 Tirsdagsorienterimg (p-rum) BBJ, BK, MN, AB, AP, BG, BW, CA, CK, DP, DS, DT, EJ, FK, HC, HG, JH, JJ, JS, JW, LK, LS, LT, LØ, OJ, OS, RS, SF, SJ, SP, TV, VM, AU, IT, LIS, MH, NK, RE, ZS
08:30-09:00 Kontormøde (kontorets mødelokale) BBJ, BK, KU, MN
09:00- Tirsdagsorienterimg (mødelokale) AK, AM, AO, DN, IB, KA, KB, KK, KL, KR, LA, LG, LN, MF, MIA, PH, RH, SM
09:00-11:30 Teammøde pædagoger AM, AO, BBJ, IB, KB, KK, KR, LN, MF, OJ, RH
12:40-15:00 Møde vedr. lukkedagskoordinering BBJ
onsdag, 13-06-2018
- GUL UGE *ON, 0N, 0O, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
- FP9 dansk 9.b 9B BG
torsdag, 14-06-2018
- GUL UGE *ON, 0N, 0O, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
fredag, 15-06-2018
- FP9 engelsk 9.a 9A BG
- GUL UGE *ON, 0N, 0O, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
10:00-11:30 MED-møde BBJ, BK, DT, JW, KK, LIS, MN, LN
Uge 25
mandag, 18-06-2018
- BLÅ UGE *ON, 0N, 0O, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
08:00-17:30 Skolepatruljen på tur til Fårup Sommerland BBJ
tirsdag, 19-06-2018
- BLÅ UGE *ON, 0N, 0O, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
08:00-08:15 Tirsdagsorienterimg (p-rum) BBJ, BK, MN, AB, AP, BG, BW, CA, CK, DP, DS, DT, EJ, FK, HC, HG, JH, JJ, JS, JW, LK, LS, LT, LØ, OJ, OS, RS, SF, SJ, SP, TV, VM, AU, IT, LIS, MH, NK, RE, ZS
08:30-09:00 Kontormøde (kontorets mødelokale) BBJ, BK, KU, MN
09:00- Tirsdagsorienterimg (mødelokale) AK, AM, AO, DN, IB, KA, KB, KK, KL, KR, LA, LG, LN, MF, MIA, PH, RH, SM
09:00-11:30 Teammøde pædagoger AM, AO, BBJ, IB, KB, KK, KR, LN, MF, OJ, RH
onsdag, 20-06-2018
- BLÅ UGE *ON, 0N, 0O, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
08:00-17:00 FP9 Kristendom, udtræksfag 9.b 9B HC
torsdag, 21-06-2018
- BLÅ UGE *ON, 0N, 0O, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
fredag, 22-06-2018
- FP9 udtræksfag, idræt 9.a 9A DS, KA
- BLÅ UGE *ON, 0N, 0O, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
08:00-10:00 Møde om samarbejdsaftale for pædagoger på skoleområdet BBJ, KK
08:15-16:00 Tur til Egholm 0N, 0O CA, EJ, IB, RH, SP, PH
Uge 26
mandag, 25-06-2018
- GUL UGE *ON, 0N, 0O, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
tirsdag, 26-06-2018
- GUL UGE *ON, 0N, 0O, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
08:00-08:15 Tirsdagsorienterimg (p-rum) BBJ, BK, MN, AB, AP, BG, BW, CA, CK, DP, DS, DT, EJ, FK, HC, HG, JH, JJ, JS, JW, LK, LS, LT, LØ, OJ, OS, RS, SF, SJ, SP, TV, VM, AU, IT, LIS, MH, NK, RE, ZS
09:00- Tirsdagsorienterimg (mødelokale) AK, AM, AO, DN, IB, KA, KB, KK, KL, KR, LA, LG, LN, MF, MIA, PH, RH, SM
14:15-17:00 Teammøde 1 og 2 (obligatorisk) ang. tydeligt årsoverblik, bl.a. temadag/-uger, projektarbejde, lejrskoler, ekskursioner, forældremøder, elevplansarbejde, karaktergivning, linjefag og udtalelser (afleveres til ledelsen). Pædagoger sender repr. AB, BK, CA, DP, EJ, JH, JW, LK, LS, MN, RS, SF, SM, SP, TV, VM, DS, AP, BG, CK, DT, FK, HC, HG, JJ, JS, KA, LT, LØ, OS, PH, RA, SY, KK
onsdag, 27-06-2018
- FP9 Sidste dag mundtlige prøver 9A, 9B
- GUL UGE *ON, 0N, 0O, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
15:15-15:30 Bachelorstuderende (Olivia, Mads, Jesper og Anna) fremlægger kort deres opgave/tilbagemeldinger på interviews osv. BBJ, AB, AP, BG, CK, DT, FK, HC, HG, JH, JJ, JS, KA, LT, LØ, OS, PH, RA, SF, SY, TV, CA
19:00-21:00 Dimission 9A, 9B
torsdag, 28-06-2018
- GUL UGE *ON, 0N, 0O, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B
09:00-17:00 Mini på tur til naturlegepladsen i Arden KL, SP
fredag, 29-06-2018
- GUL UGE *ON, 0N, 0O, 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B